Poznejte Indiánskou zemi

Rozprostírá se kolem rybníka Oprám ve Varvažově u Telnice. Indiánská země Vám nabídne outdoorové dobrodružství v jakémkoli ročním období. Stylové ubytování v teepee nebo v penzionu rodinného typu Stará pošta. Občerstvení je ve stylovém bistru Bažina. Indiánská země nabízí zábavné prvky včetně skokanského můstku, houpačky, překážkové dráhy přes hladinu (Ninja Factor) a voru uprostřed rybníka. Koupaní a rybaření. Pikniková místa. Turistické a cyklistické stezky a mnoho další zábavy pro vlky samotáře i celé rodinné klany.

Připravujeme pro vás relax ve volné přírodě

Finská sauna - saunování v lese

Sauna vám pomůže uvolnit se, relaxovat, užít si příjemný čas ve společnosti druhých, nebo jednoduše mít chvilku jen pro sebe. Ochladit se můžete v rybníce Oprám (cca 50m), nebo využijte venkovní prostředí lesa. Ve finské sauně je teplota cca 90°C - 100°C a vlhkost vzduchu cca10%. Kapacita až 6 osob.

Hot Tub - horká lázeň v lese pod širým nebem

Představte si horkou lázeň, hvězdné nebe nad vámi, skvělou zábavu s přáteli či celou rodinou… A to všechno dohromady. Hot Tub umožňuje koupání prakticky kdykoli, můžete se koupat a relaxovat každý den v roce. Nezáleží na počasí ale na vás. Lázeň má relaxační a léčivé účinky, musí mít vyšší teplotu než lidské tělo, tedy 38°C - 39°C. Do sudu se pak prostě jen posadíte a užíváte si klidu a pohody. Kapacita až 15 osob.

Letní kino - filmové a hudební večery pod letní oblohou na pláži

Filmové projekce pod širým nebem jsou fenoménem, který neopakovatelným způsobem dotváří atmosféru letních dní u nás v obci. Připravujeme pro vás filmové a hudební večery pod letní oblohou. Stačí si vzít sebou něco na co si sednete. Vstupné bude zdarma.

Indiánská země je cesta, nikoli cíl

Indiáni (původní obyvatele Severní Ameriky) velmi dobře chápali, že žít v souladu s přírodou je běh na celý život. Stejně tak my nejsme zastánci rychlých a nepromyšlených akcí. Naše indiánská země bude vznikat postupně, pomalu, rozvážnými a přírodě blízkými postupy. Naše Indiánská země je cesta, nikoli cíl. Postupně realizujeme své myšlenky a životní postoje, které se shodují s trvale udržitelným rozvojem. Dokážeme se radovat z drobných každodenních zázraků a stejný pohled na svět chceme postupně přenášet i na vás, naše návštěvníky a příznivce. Začínáme pomalými krůčky, ale časem ujdeme po indiánské stezce mnoho mil a věříme, že vám naše práce bude dělat v následujících mnoha letech radost a vkročíte na naši stezku společně s námi.

Máte zájem o teepee, saunu a Hot tub? Nebo teambuilding, firemní akci či párty v přírodě? Kontaktujte nás.

Nabízíme zábavu i relax

Využijte jedinečnou příležitost vychutnat si relax a zábavu ve volné přírodě u teepee kolem rybníka Oprám. Ideální pro rodiny, firemní akce, oslavy, venkovní párty ...

TEEPEE, (TÝPÍ)

 • VEDLEŠÍ SEZÓNA 1.6. – 30. 12. (min. 4 osoby)

  4 osoby den/noc 

 • HLAVNÍ SEZÓNA 1.7. – 31. 8. (min. 4 osoby)

  4 osoby den/noc 

 • SILVESTR 31.12. – 1. 1. (min. 4 osoby)

  4 osoby den/noc  

 • DŘEVO DO TEEPEE (naštípané)

  1 m3 

 • PARKOVIŠTĚ

  1 den/noc 

Rekreační poplatek během vedlejší sezóny 14 Kč/noc, platí osoby ve věku 18 – 70 let při nástupu na pobyt (dle platné vyhlášky Obce Telnice). Osoby ZTP/P parkovné ani rekreační poplatek neplatí.

FINSKÁ SAUNA, HOT TUB, OSTATNÍ

 • FINSKÁ SAUNA (max. 6 osob)

  60 minut 

 • HORKÁ LÁZEŇ HOT TUB (max. 15 osob)

  15 osob 1 den 

 • VODNÍ DÝMKA (včetně tabáku)

  1 den/noc

 • VENKOVNÍ ZASTŘEŠENÉ POSEZENÍ (led barevné osvětlení)

  cca 20 osob 

 • DŘEVO DO VENKOVNÍHO OHNIŠTĚ

  1 den/noc

 • VENKOVNÍ GRIL (bez dřevěného uhlí)

  1 den/noc 

Čistíme krajinu, sázíme stromky a budujeme

Rozhodli jsme se podpořit krásu rybníka Oprám a Indiánská země se propojí s dobrou věcí. Na základě Vaši objednávky automaticky přispíváte částkou na úklid životního prostředí, revitalizaci okolí a sázení stromku. Indiánská země se díky Vám stane společensky odpovědným vůči prostředí, ve kterém se koná díky dobročinné akci.

Cesta k nám

Varvažov je vesnice, část obce Telnice v okrese Ústí nad Labem

Teambuilding

Využijte jedinečnou příležitost vyzkoušet si život indiánů.

PRO SKUPINU

 • 1 den indiánem

  Pro 5 osob den/noc 

  - Program od 17:00 do 24:00
  - Saunování
  - Lukostřelba
  - Hod sekerou
  - Táborák

Rekreační poplatek během vedlejší sezóny 14 Kč/noc, platí osoby ve věku 18 – 70 let při nástupu na pobyt (dle platné vyhlášky Obce Telnice). Osoby ZTP/P parkovné ani rekreační poplatek neplatí.

PRO FIRMU

 • 1 den indiánem

  Max 15 osob den/noc 

  - Program od 17:00 do 12:00
  - Výroba luku
  - Lukostřelba
  - Rozdělávání ohně
  - Saunování
  - Indiánská stezka (lezení)
  - Poklad na stříbrné jezeře
  - Opékání kýty
  - Dýmka míru

Rekreační poplatek v hlavní sezóně 14 Kč/noc platí osoby ve věku 18 – 70 let při nástupu na pobyt (dle platné vyhlášky Obce Telnice). Osoby ZTP/P parkovné ani rekreační poplatek neplatí.

....

Překrásná hudba Indiánů a šamanů pro povznesení, která naplňuje klidem a pohodou.

Píseň z filmu Mladý muž a bílá velryba, který se i pár minut v roce 1978 odehrál u Oprámu.

Partneři

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok